תוספות שיער הפכו להיות אלמנט עיצוב שיער מרכזי בעולם כולו. ניתן לראות את מיטב כוכבות הוליווד וסלבריטאיות ה-MTV מציגות רעמת שיער שופעת, גולשת ומדהימה - שכולה מבוססת על תוספות שיער או הארכות שיער.

עם כל הפופולאריות של נושא תוספות השיער עדיין יש מקום להדגיש כי לא כל מעצב שיער מוכשר לבצע תוספות שיער.

יש צורך בידע וניסיון, יש צורך בהכשרה מיוחדת על מנת להתאים ולבצע תוספות שיער מבלי לפגוע בשיער הטבעי שלך או במראה השיער שלך.

ניסו וצוותו מומחים בנושא תוספות השיער ומציעים שירותי הוספת שיער בטכנולוגיות המקדמות בעולם, ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ובתוצאות ללא תחרות. אם את רוצה שיער ארוך יותר, שיער מלא יותר, שיער בעל מראה עשיר יותר - בואי לפגישת יעוץ ללא התחייבות.

כל תוספת שיער חייבת להיעשות אחרי אבחון מקצועי ומעמיק שלמצב השיער הטבעי שלך. ניסו יאבחן אישית את שיערך ויתאים לך את שיטת הוספת השיער שתתאים לך אישית ותעניק לך את מראה השיער המושלם, עליו תמיד חלמת, מבלי לסכן את שיערך הטבעי. בטיפול של מספר שעות תוכלי לצאת עם ראש מלא שיער מבריק, בריא, ארוך ומרשים.

השיער בו אנו משתמשים לתוספות שיער הוא באיכות הגבוהה ביותר שניתן לרכוש. שיער 100% טבעי, ממקורות פרטיים. שיער בתולי שמעולם לא עבר  שום עיבוד תעשייתי, שיער שיתאים לשיערך הטבעי כך שתוספת השיער תיראה כאילו צמחה על הראש שלך.

*בחר תת קטגוריה בתפריט העליון לסוגי תוספות.